Geri

Mezunlarımızla Her Zaman Birlikteyiz

Okullarımızdan mezun olan öğrencilerimizle olan bağlarımız her zaman güçlü olmuştur. Bu bağın hiç kopmaması için 2020 yılında Vildan Mezunları Derneği kuruldu.

Derneğimiz, Vildan Koleji okullarında okumuş ve mezun olmuş bütün öğrencilerle kurumda bugüne kadar çalışmış ve çalışmaya devam eden bütün çalışanlara da hitap eden bir dernek olarak faaliyet gösteriyor.

Derneğimizin en önemli amacı bütün Vildan Koleji mezunlarına her daim ulaşır vaziyette olmak, mezunlar arasında sağlam bir irtibat ağı oluşturarak yıllar boyu sürecek bir diyaloğun alt yapısını oluşturmaktır.

Geleneksel Pilav Günümüzde Hatıralar Canlanıyor

Artık gelenekselleşen pilav günlerimizde mezunlarımız bir araya geliyor. Bu organizasyon, eski ve yeni mezunlarımızın tanışmalarının sağlanmasının yanı sıra mezun öğrencilerimizin öğretmenleri ve idarecileriyle bir araya gelerek eski günleri yâd ettikleri güzel bir etkinlik oluyor.

Mezunlarımız Tecrübelerini Öğrencilerimizle Paylaşıyor

Mezun öğrencilerimiz arasından uzmanlık alanında kendini ispatlamış olanları zaman zaman okullarımıza davet ederek hâli hazırda okuyan öğrencilerimizle bir araya getiriyoruz. Mezunlarımız, düzenlenen bu etkinliklerde tecrübelerini öğrencilerimizle paylaşıyorlar.

 

Whatsapp'a Git!
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabilirim?