Geri

Özel Vildan Eğitim Kurumları, 1995 yılında Özel Vildan Anaokulu olarak açılmıştır. 1996 yılında ise Asfa Eğitim Kurumları’na bağlı olarak Özel Vildan İlkokulu olarak eğitim-öğretime başlamıştır. 1998 yılında zorunlu eğitimin 8 yıla çıkarılması ile birlikte Özel Vildan İlköğretim Okulu olarak hizmet vermeye devam etmiştir.

Okulumuz, çağdaş modern imkanlarla milli ve evrensel değerlere sahip nesiller yetiştirme vizyonuyla hareket etmektedir. Bu doğrultuda, beden, zihin, ahlak ve sosyal bakımdan dengeli, kültürel değerleri özümsemiş, bilimsel, analitik ve kritik düşünebilen, üretken, araştıran ve sorgulayan, yeniliğe ve değişime açık, kendisine güvenen, sosyal sorumluluk sahibi, toplumda etkin rol almaya hazır bireyler yetiştirme misyonuyla hareket etmektedir.

Vildan Eğitim Kurumları olarak, alanında uzman, mesleğini seven bir ekip ile geleceğimizin teminatı olacak çocuklarımızı, ulusal ve evrensel değerlerle donatmak hedefimizdir. Beklentileri karşılanmış veliler ve paydaşlarla bir eğitim markası olmayı hedeflemekteyiz.

Okulumuz, 8300 m²’lik modern bir binada hizmet vermektedir ve bu binada eğitim-öğretime 2015-2016 eğitim yılında başlamıştır. Yeni binamızda sunduğumuz eğitim hizmetleriyle öğrencilerimizin potansiyellerini maksimum düzeyde ortaya çıkarmayı ve onların gelecekteki başarılarına katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz.

Vildan Eğitim Kurumları olarak, çağdaş eğitim anlayışımız ve uzman kadromuzla, ulusal ve uluslararası platformlarda kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. Bu doğrultuda, çocuklarımızın gelecekteki başarılarına katkıda bulunmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Whatsapp'a Git!
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabilirim?