Geri

Değerli Velilerimiz,

Sevgili Öğrencilerimiz,

Vildan Koleji akademik anlamda güçlü, yabancı dili en iyi şekilde kullanan, özgüveni yüksek, bilimsel düşünen, yaşadığı ortama değer katan, bütüne faydalı bireyler yetiştirmek üzere 1996 yılında eğitim hayatına başladı.

Okulumuzun misyonu, beden, zihin, ahlak ve sosyal bakımdan dengeli, kültürel değerlerimizi özümsemiş, bilimsel, analitik ve kritik düşünen, üretken, araştıran ve sorgulayan, yeniliğe ve değişime açık, kendisine güvenen, sosyal sorumluluk sahibi, toplumda etkin rol almaya hazır nesiller yetiştirmektir. Bu amaç doğrultusunda öğrencilerimizin akademik, sosyal ve kişisel gelişimlerini destekleyen bir eğitim sunuyoruz. Öğrencilerimizi, kendilerine özgü bireyler olarak kabul ediyor ve onların hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Öğrencilerimizin başarısı ve mutluluğu bizim önceliğimizdir. Bu nedenle okulumuzda, öğrencilerimizin akademik başarılarının yanı sıra, kişisel gelişimlerini de destekliyoruz. Öğrencilerimizi sadece sınavlarda başarılı olmaları için değil, aynı zamanda milli ve kültürel değerlerini özümsemiş, iyi bir karaktere sahip, empatik, liderlik becerilerine sahip, yenilikçi düşünen bireyler olarak yetiştirmek için çalışıyoruz.

Öğrencilerimizin her biri, kendine özgü yetenekleri ve ilgi alanlarına sahiptir. Bu nedenle, okulumuzda, öğrencilerimizin farklı ilgi alanlarına ve özelliklerine uygun olarak sanat, müzik, spor, dil ve teknoloji gibi farklı alanlarda eğitim olanakları sunuyoruz. Bu sayede, öğrencilerimiz kendi ilgi alanlarını keşfederek, öğrenmeye daha fazla hevesli hale geliyorlar.

Öğrencilerimizin evlerinden çıkıp, eğitim için geldikleri okulumuz onlar için ikinci bir sıcak yuva; çalışanlarımızın ise aileleri gibi olmaları için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Bayram ATMACA

OKUL GENEL MÜDÜRÜ

Whatsapp'a Git!
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabilirim?