Sevgili öğrencimiz MEYRA AY KOCAİRİ doğum gününüz kutlu olsun...
Sevgili öğrencimiz ZEYNEP SU KAYMAK doğum gününüz kutlu olsun...
Sevgili öğrencimiz REYYAN DEMİRKAN doğum gününüz kutlu olsun...
Sevgili öğrencimiz AMİNE SENA KARATOPCU doğum gününüz kutlu olsun...
Sevgili öğrencimiz YAVUZ SEMİH ÇAKIR doğum gününüz kutlu olsun...
Sevgili öğrencimiz İREM EBEOĞLU doğum gününüz kutlu olsun...
2. OKULİSTİK BİRİNCİLERİ BAŞARI BELGELERİNİ ALDILAR
Görüntülenme Sayısı: 284
Haber Tarihi: 17.12.2021

Türkiye genelinde yapılan Okulistik 2. Değerlendirme Sınavında derece alan öğrencilerimiz, başarı belgelerini alkışlar eşliğinde İlkokul Müdür Yardımcımız Sümeyye SARI’dan aldılar.

 

 

Derece Kazanan Öğrencilerimiz;

3-A sınıfından Ahsen Ela Kanık, Tuğsem Afşar (Şube 1.si)

3-B sınıfından Ali Mercan (Türkiye 1.si, 39.966)

3-C sınıfından Ebrar Ahraz (Şube 1.si)

4-A sınıfından Ceylin Durmuş (Okul 1.si)

4-B sınıfından Kerim Koçer (Şube 1.si)

4-C sınıfından Safiye Sena Özen, Muhsin Ömer Gencer (Şube 1.si)

5. sınıflardan Zeynep Erva Kabukçu (Okul 1.si)

6. sınıflardan Ebrar Karaman (Okul 1.si)

7. sınıflardan Ahmet Arslan (Okul 1.si, Bölge 10.su)

8. sınıflardan Yavuz Selim Karahan (Okul 1.si)

4-A SINIFIMIZ TÜRKİYE’DE 2071 ŞUBE ARASINDAN MATEMATİK DERSİNDE DENİZLİ 1.Sİ, BÖLGE 5.Sİ, TÜRKİYE 11.Sİ OLDULAR.

7-A SINIFIMIZ TÜRKİYE’DE 2245 ŞUBE ARASINDAN FEN BİLİMLERİ DERSİNDE DENİZLİ 1.Sİ, BÖLGE 3.SÜ, TÜRKİYE 10.SU OLDULAR.

ÖĞRENCİLERİMİZİ VE EMEĞİ GEÇEN ÖĞRETMENLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUZ.

Bu habere yapılmış yorumlar

2. OKULİSTİK BİRİNCİLERİ BAŞARI BELGELERİNİ ALDILAR
Görüntülenme Sayısı: 285
Haber Tarihi: 17.12.2021

Türkiye genelinde yapılan Okulistik 2. Değerlendirme Sınavında derece alan öğrencilerimiz, başarı belgelerini alkışlar eşliğinde İlkokul Müdür Yardımcımız Sümeyye SARI’dan aldılar.

 

 

Derece Kazanan Öğrencilerimiz;

3-A sınıfından Ahsen Ela Kanık, Tuğsem Afşar (Şube 1.si)

3-B sınıfından Ali Mercan (Türkiye 1.si, 39.966)

3-C sınıfından Ebrar Ahraz (Şube 1.si)

4-A sınıfından Ceylin Durmuş (Okul 1.si)

4-B sınıfından Kerim Koçer (Şube 1.si)

4-C sınıfından Safiye Sena Özen, Muhsin Ömer Gencer (Şube 1.si)

5. sınıflardan Zeynep Erva Kabukçu (Okul 1.si)

6. sınıflardan Ebrar Karaman (Okul 1.si)

7. sınıflardan Ahmet Arslan (Okul 1.si, Bölge 10.su)

8. sınıflardan Yavuz Selim Karahan (Okul 1.si)

4-A SINIFIMIZ TÜRKİYE’DE 2071 ŞUBE ARASINDAN MATEMATİK DERSİNDE DENİZLİ 1.Sİ, BÖLGE 5.Sİ, TÜRKİYE 11.Sİ OLDULAR.

7-A SINIFIMIZ TÜRKİYE’DE 2245 ŞUBE ARASINDAN FEN BİLİMLERİ DERSİNDE DENİZLİ 1.Sİ, BÖLGE 3.SÜ, TÜRKİYE 10.SU OLDULAR.

ÖĞRENCİLERİMİZİ VE EMEĞİ GEÇEN ÖĞRETMENLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUZ.

Bu habere yapılmış yorumlar