1. OKULİSTİK BİRİNCİLERİ BAŞARI BELGELERİNİ ALDILAR
Görüntülenme Sayısı: 102
Haber Tarihi: 07.11.2022

Türkiye genelinde yapılan Okulistik 1. Değerlendirme Sınavında derece alan öğrencilerimiz, başarı belgelerini alkışlar eşliğinde Ortaokul Müdür Yardımcımız Hilmi Karademir ve İlkokul Müdür Yardımcımız Sümeyye Sarı’dan aldılar.

 

 

Derece Kazanan Öğrencilerimiz;

3-A sınıfından Eren Calp (Okul 1.si)

3-B sınıfından Ömer Faik Özyılmaz (Okul 1.si)

4-A sınıfından Emir Namlı (Türkiye 1.si, 43.513)

4-B sınıfından Ali Mercan (Türkiye 1.si, 43.513)

4-C sınıfından Ömer Faruk Başaran (Şube 1.si)

5-A sınıfından Nail Melih Öztabak (Okul 1.si)

5-B sınıfından Mustafa Dere (Şube 1.si)

5-C sınıfından Yaşar Doğu Şibir (Şube 1.si)

6-A sınıfından Vildan Mirza (Okul 1.si)

6-B sınıfından Emir Demircan (Şube 1.si)

6-C sınıfından Hiranur Çiftçi (Şube 1.si)

7-A sınıfından Adem Berk Işık (Okul 1.si)

7-B sınıfından Nilda Yolcu (Şube 1.si)

8-A sınıfından Tahsin Kısan (Okul 1.si)

8-B sınıfından Burak Utkan Karagöz (Şube 1.si)

8-C sınıfından Meryem Müberra Şahin (Şube 1.si)

 

5-A SINIFIMIZ BÖLGEDE 566 ŞUBE ARASINDAN DİN KÜLTÜRÜ DERSİNDE BÖLGE 5.Sİ OLDULAR.

6-A SINIFIMIZ TÜRKİYE’DE 1854 ŞUBE ARASINDAN SOSYAL BİLGİLER DERSİNDE DENİZLİ 3.SÜ, BÖLGE 4.SÜ, TÜRKİYE 10.SU, DİN KÜLTÜRÜ DENİZLİ 2.Sİ BÖLGE 3.SÜ, TÜM DERSLERDEN BÖLGE 6.SI OLDULAR.

8-A SINIFIMIZ BÖLGEDE 675 ŞUBE ARASINDAN TÜRKÇE DERSİNDE BÖLGE 10.SU, SOSYAL BİLGİLER DERSİNDE DENİZLİ 3.SÜ BÖLGE 6.SI, DİN KÜLTÜRÜ DERSİNDE DENİZLİ 2.Sİ BÖLGE 3.SÜ, İNGİLİZCE DERSİNDE BÖLGE 3.SÜ, FEN BİLİMLERİ DERSİNDE BÖLGE 6.SI VE TÜM DERSLERDEN BÖLGE 7.Sİ OLDULAR.

ÖĞRENCİLERİMİZİ VE EMEĞİ GEÇEN ÖĞRETMENLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUZ.

 

Fotoğraflar

Bu habere yapılmış yorumlar

1. OKULİSTİK BİRİNCİLERİ BAŞARI BELGELERİNİ ALDILAR
Görüntülenme Sayısı: 103
Haber Tarihi: 07.11.2022

Türkiye genelinde yapılan Okulistik 1. Değerlendirme Sınavında derece alan öğrencilerimiz, başarı belgelerini alkışlar eşliğinde Ortaokul Müdür Yardımcımız Hilmi Karademir ve İlkokul Müdür Yardımcımız Sümeyye Sarı’dan aldılar.

 

 

Derece Kazanan Öğrencilerimiz;

3-A sınıfından Eren Calp (Okul 1.si)

3-B sınıfından Ömer Faik Özyılmaz (Okul 1.si)

4-A sınıfından Emir Namlı (Türkiye 1.si, 43.513)

4-B sınıfından Ali Mercan (Türkiye 1.si, 43.513)

4-C sınıfından Ömer Faruk Başaran (Şube 1.si)

5-A sınıfından Nail Melih Öztabak (Okul 1.si)

5-B sınıfından Mustafa Dere (Şube 1.si)

5-C sınıfından Yaşar Doğu Şibir (Şube 1.si)

6-A sınıfından Vildan Mirza (Okul 1.si)

6-B sınıfından Emir Demircan (Şube 1.si)

6-C sınıfından Hiranur Çiftçi (Şube 1.si)

7-A sınıfından Adem Berk Işık (Okul 1.si)

7-B sınıfından Nilda Yolcu (Şube 1.si)

8-A sınıfından Tahsin Kısan (Okul 1.si)

8-B sınıfından Burak Utkan Karagöz (Şube 1.si)

8-C sınıfından Meryem Müberra Şahin (Şube 1.si)

 

5-A SINIFIMIZ BÖLGEDE 566 ŞUBE ARASINDAN DİN KÜLTÜRÜ DERSİNDE BÖLGE 5.Sİ OLDULAR.

6-A SINIFIMIZ TÜRKİYE’DE 1854 ŞUBE ARASINDAN SOSYAL BİLGİLER DERSİNDE DENİZLİ 3.SÜ, BÖLGE 4.SÜ, TÜRKİYE 10.SU, DİN KÜLTÜRÜ DENİZLİ 2.Sİ BÖLGE 3.SÜ, TÜM DERSLERDEN BÖLGE 6.SI OLDULAR.

8-A SINIFIMIZ BÖLGEDE 675 ŞUBE ARASINDAN TÜRKÇE DERSİNDE BÖLGE 10.SU, SOSYAL BİLGİLER DERSİNDE DENİZLİ 3.SÜ BÖLGE 6.SI, DİN KÜLTÜRÜ DERSİNDE DENİZLİ 2.Sİ BÖLGE 3.SÜ, İNGİLİZCE DERSİNDE BÖLGE 3.SÜ, FEN BİLİMLERİ DERSİNDE BÖLGE 6.SI VE TÜM DERSLERDEN BÖLGE 7.Sİ OLDULAR.

ÖĞRENCİLERİMİZİ VE EMEĞİ GEÇEN ÖĞRETMENLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUZ.

 

Fotoğraflar

Bu habere yapılmış yorumlar