Geri

Vildan Koleji Kayıt Görüşmeleri Online Olarak Başladı

Vildan Koleji, 2020-2021 eğitim-öğretim yılı için kayıt işlemlerini online yapacak. Vildan Koleji kampüslerinde hayata geçirilen uygulama ile veliler, online görüşme talep edebiliyorlar.

Tüm dünyayı tehdit altına alan koronavirüse (Covid-19) karşı önlemlerini alarak online eğitime devam eden Vildan Koleji, velilerin online olarak okul ile görüşmelerine olanak sunuyor. Kayıt görüşmesi yapmak isteyen veliler, Online Görüşme Formunu doldurduktan sonra, yoğunluğa göre okulumuz tarafından aranmaktadır.

Velilerin; bilgisayar, telefon ya da tabletleri aracılığıyla görüşme yapabilmesine olanak tanıyan sistem, kayıtla ilgili görüşmelerin; ebeveynlerin birlikte, grup halinde ya da bireysel olarak gerçekleştirilebilmesini (Görüntülü/Görüntüsüz seçenekler) sağlıyor.

Genel Müdürümüz Bayram ATMACA: ‘‘ Milli Eğitim Bakanlığının, yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınından kaynaklı eğitim-öğretime ara verilmesi kararı nedeniyle kolejimiz de akademik takvimde yapılan değişikliklere uygun olarak “Okul Evimde” uzaktan eğitim programıyla eğitime kesintisiz bir şekilde devam ediyor. Uzaktan eğitim programı süresince felsefemiz, okul disiplininden kopmadan öğrencilerin derslerine sanki okullarındaymış gibi devam etmelerini sağlamaktır. Geçen süreçte biz bu disiplini öğretmen arkadaşlarımızın gayreti, velilerimizin desteği ile sağladığımızı görüyorum.’’ dedi.

Bu sürecin mutlaka biteceğini belirten Genel Müdürümüz:

‘‘ 2020-2021 Eğitim öğretim yılı için gerekli planlamalarımızı yaptık. Denizli’de çocuklarının kolej eğitimi almasını isteyen velilerimiz varsa bizimle görüşmeden karar vermelerini istemeyiz. Bunun için ülkemizin içinde bulunduğu durum sebebi ile velilerin okula gelmesine gerek yok. Biz her zaman olduğu gibi onların bir telefon uzağındayız. Okulumuzda başlayan Online KAYIT/GÖRÜŞME takvimi mayıs ayı itibari ile başladı. Velilerimiz, okulumuzun sitesinden gerekli formu doldurduktan sonra sistemdeki yoğunluğa göre en geç 2 gün içinde velilerimize dönüş yapıyoruz. Ülke olarak inşallah bu süreci de en iyi şekilde atlatacağımızdan eminiz. Yeni dönemde öğrencilerimizle görüşmek için sabırsızlanıyoruz.’’ dedi.

Beden, zihin, ahlak ve sosyal bakımdan dengeli, kültürel değerleri özümsemiş, bilimsel, analitik ve kritik düşünebilen, üretken, araştıran ve sorgulayan, yeniliğe ve değişime açık, kendisine güvenen, sosyal sorumluluk sahibi, toplumda etkin rol almaya hazır bireyler yetiştirmeyi düstur edinmiştir.

Whatsapp'a Git!
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabilirim?