Geri

EĞİTİM BİRİMLERİ

Vildan Koleji İlkokul

Tam Gün Eğitim

Öğrenci, öğretmen ve veli hayatında ödev önemli bir yere sahiptir. Yoğun iş temposunda olan veliler ödevlerin takibini yaparken zorlanmakta ve vaktinin büyük bir kısmını çocuğunun ödevine ayırmaktadır. Ancak ödevlerin öğrenciye; başarıyı pekiştirme, sorumluluk duygusu kazanma ve düşünme alışkanlığını geliştirme gibi özellikler kazandırdığı inkâr edilemez.

Öğrencilerimizin sınıf öğretmenlerinden destek alarak ödevlerini eksiksiz yapabilmekte ve zorlandıkları noktalarda öğretmenlerinden yardım alabilmektedirler.

Aynı zamanda branş derslerinde öğrencilerimizin alanında uzman öğretmenlerimizden destek alabilmelerine olanak sağlıyoruz.

Ödev Sistemi

  • Ödev konusunda iş yükünü veliden alıp biz üstleniyoruz.

  • Hafta içi 8 derslik sürecin ardından 30 dk. + 30 dk. olmak üzere her gün toplamda saati günün ders tekrarı, eksikleri giderme ve ilave çalışmalarla değerlendireceğimiz bir sistem uyguluyoruz. 

  • Her öğrenciyi kendi sınıfı ve öğretmeninin takibinde ilerlemesini daha rahat izleyebileceğimiz bir sistemle hayata daha güçlü adımlar atıyoruz.

Tam Gün Eğitimin Faydaları

  • Öğrencilerimiz ödev kaygısı ve korkusu yaşamayan, okul saatleri içerisinde akademik başarısına ve performansının geliştirilmesine odaklanan, telaşsız bireyler haline geliyorlar.

  • Okul saatleri dışında ise dinlenme, sosyal ve entelektüel gelişimini tamamlayacağı, ailesi ile duygusal bağlarını güçlendirip sağlıklı bir iletişimi yakalayabileceği mutlu nesillere dönüşecektir.

Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

ya da

Whatsapp'a Git!
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabilirim?