OKULİSTİK 6. DEĞERLENDİRME SINAVI
Görüntülenme Sayısı: 2437
Haber Tarihi: 26.06.2015

Türkiye genelinde yapılan Okulistik 6. Değerlendirme Sınavında derece alan öğrencilerimiz, başarı belgelerini alkışlar eşliğinde okul müdür yardımcımız Serhan ÖZYILMAZ’dan aldılar. Derece kazanan öğrencilerimiz;

2-A sınıfından Hatice Hale AKSEL, Zeynep KIRKINCI, Nuri EFE, Ramazan Yiğit OLÇAR (Türkiye 1.si, 42.504)

2-B sınıfından Tuğba Fatmagül SÖYLEMEZ, Süleyman Sami KAFTAN, Beyza AYDINLI, Zeynep ÖĞÜTCÜ  (Türkiye 1.si, 42.504)

3-A sınıfından Beyza TOSUN (Türkiye 1.si, 81.127)

3-B sınıfından Ayşe Ceylin ERÇEL (Türkiye 1.si, 81.127)

4-A sınıfından Cihangir YILDIRIM (Şube 1.si)

4-B sınıfından Ahmet YÜKSEL (Okul 1.si)

5. sınıflardan Sevimnur ÖZTÜRK, Elif Serra AYDINLI (Okul 1.si)

6. sınıflardan Berra ATMACA (Türkiye 1.si, 39.897)

7. sınıflardan İsmail Yaşar KÖKÇÜLER (Okul 1.si, Bölge 7.si)

8. sınıflardan Özgür GÖKGÖZ, Halil KILIÇ (Okul 1.si, Bölge 9.su)

 

Türkiye Geneli Sınıf Başarılarımız:

5-A sınıfımız Türkiye’de 1735 şube arasından Türkiye 15. oldu.

8-A sınıfımız Türkiye’de 423 şube arasından Türkiye 10. oldu.

 

Türkiye Geneli Branş Başarılarımız:

5-A Sınıfımız Türkçe’de 6. Matematik’te 11. olmuştur.

7-A Sınıfımız Türkçe’de 14. Fen’de 6. olmuştur.

8-A Sınıfımız Türkçe’de 13. Din Kültürü’nde 3. Fen’de 8. Sosyal’de 8. olmuştur.

Öğrencilerimizi ve emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz. 

Bu habere yapılmış yorumlar

OKULİSTİK 6. DEĞERLENDİRME SINAVI
Görüntülenme Sayısı: 2438
Haber Tarihi: 26.06.2015

Türkiye genelinde yapılan Okulistik 6. Değerlendirme Sınavında derece alan öğrencilerimiz, başarı belgelerini alkışlar eşliğinde okul müdür yardımcımız Serhan ÖZYILMAZ’dan aldılar. Derece kazanan öğrencilerimiz;

2-A sınıfından Hatice Hale AKSEL, Zeynep KIRKINCI, Nuri EFE, Ramazan Yiğit OLÇAR (Türkiye 1.si, 42.504)

2-B sınıfından Tuğba Fatmagül SÖYLEMEZ, Süleyman Sami KAFTAN, Beyza AYDINLI, Zeynep ÖĞÜTCÜ  (Türkiye 1.si, 42.504)

3-A sınıfından Beyza TOSUN (Türkiye 1.si, 81.127)

3-B sınıfından Ayşe Ceylin ERÇEL (Türkiye 1.si, 81.127)

4-A sınıfından Cihangir YILDIRIM (Şube 1.si)

4-B sınıfından Ahmet YÜKSEL (Okul 1.si)

5. sınıflardan Sevimnur ÖZTÜRK, Elif Serra AYDINLI (Okul 1.si)

6. sınıflardan Berra ATMACA (Türkiye 1.si, 39.897)

7. sınıflardan İsmail Yaşar KÖKÇÜLER (Okul 1.si, Bölge 7.si)

8. sınıflardan Özgür GÖKGÖZ, Halil KILIÇ (Okul 1.si, Bölge 9.su)

 

Türkiye Geneli Sınıf Başarılarımız:

5-A sınıfımız Türkiye’de 1735 şube arasından Türkiye 15. oldu.

8-A sınıfımız Türkiye’de 423 şube arasından Türkiye 10. oldu.

 

Türkiye Geneli Branş Başarılarımız:

5-A Sınıfımız Türkçe’de 6. Matematik’te 11. olmuştur.

7-A Sınıfımız Türkçe’de 14. Fen’de 6. olmuştur.

8-A Sınıfımız Türkçe’de 13. Din Kültürü’nde 3. Fen’de 8. Sosyal’de 8. olmuştur.

Öğrencilerimizi ve emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz. 

Bu habere yapılmış yorumlar